Bursa Mobilya Firması Hakkında

Bursa Mobilya Firması Hakkında

Mobilyanız İnegölden Türkiye ve dünyada inegöl mobilyası ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Mobilya üretiminde kalitesi ve ekonomik fiyatları ile yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin beğenisini kazanmıştır. Sizlerde evlerinizde İnegöl Mobilya kalitesini ve şıklığını yaşatmak isterseniz Mobilyanız İnegölden ile irtibata geçebilirsiniz. Örneğin; Mobilyanız İnegölden mobilya satış mağazası firmasından inegöl koltuk modeli beğendiniz ve satın aldınız. Satın aldığınız koltuk modelinin kumaş renginde ve kumaş türünde değişiklik talep edebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz model istediğiniz renk ile bütünleşecektir. Evinize koltuk takımlarınız ulaştığında uygun aksesuar, tül, perde ve aydınlatma ürünleriyle kombinlediğinizde evinizde görülmeye değer bir şıklık oluşacaktır. Misafirlerinizi ağırladığınızda zevklerinizin yansıdığı salonunuzda gelen misafirlerinizin gözleri kamaşacaktır.

Mobilya evimizin, işyerimizin vazgeçilmez ürünleridir. Yaşadığımız ortam ne kadar huzur verici olursa, bizde o ortamda kendimizi huzurlu hissederiz. Mobilya seçimi yaparken ilk dikkat edilecek nokta bizim tarzımızı yansıtmasıdır. Kimi insan soft renkler severken, bazıları canlı renkler tercih etmektedir.

İnegöl Duvar Üniteleri : Almira Duvar Ünitesi (Siyah)

Ürün Kodu: SS-0215

Fiyatı: 4.700,00 TL

Kullanılan Malzeme Ürünümüz mdf ve metal malzemeden üretilmiştir.
Ürünün Bakımı
Nemli bir bezle temizleyiniz. Direk güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından koruyunuz.
Demonte Parçalar
Tüm parçalar demonte gönderilir.

Evinize uyacağını düşündüğünüz yada hayalinizdeki duvar ünitesini Mobilyanız İnegölden aracılığıyla kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden şık modelleri ile evinize gelen misafirlerinizin gözlerini kamaştırabilmeniz Mobilyanız İnegölden ile mümkündür.

Müşteri talebine göre kumaş rengi ve türü değişebilmektedir, bu değişimden oluşan fark takım fiyatına yansır.

Birbirinden şık koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, köşe koltuk takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odaları için Mobilyanız İnegölden müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat inceleyebileceğiniz web sitesini incelemek için: https://www.mobilyanizinegolden.com/

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15