Beydağı Motors Etiler Kiralık Araç

Beydağı Motors Etiler Kiralık Araç

Araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir. Hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir.

Beydağı Motors şirketi başta Bakırköy olmak üzere İstanbul ‘da birçok farklı bölgede kiralık araç hizmetleri sunmaktadır. Bu bölgelerden biri de Beşiktaş’dır. Beşiktaş’da kiralama hizmete sunulan binek araç kategorileri şu şekildedir; ekonomik sınıf, orta sınıf, lüks sınıf ve spor araçlar.

Etiler kiralık araç modelleri ile ilgili görsel bilgiye ulaşmak ve fiyat bilgisi öğrenmek isterseniz şirketin web sayfasını ziyaret edebilir ve incelemelerde bulunabilirsiniz. Ek olarak oluşturulmuş linki kullanabilir ve bu sayede hızlı bir şekilde ilgili web sayfasına ulaşabilmeniz mümkündür.

Eminönü Kiralık Araç firması olarak da hizmet veren Beydağı Motors; uzun yıllardır Bakırköy’de müşterilerinin talep ve isteklerine göre çalışmalar yapmaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta ve ekonomik fiyatlarla kısa süreli araç sahibi olabilme imkanları sunmaktadır.

Beydağı Motors; uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunarak hizmet sürekliliğini artırmaktadır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak vermiş olduğu kiralama hizmetlerini profesyonel müşteri temsilcileri ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekonomik, klasik, spor ve lüks araç kategorisinde bir çok araç bulundurmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun aracı sunmaktadır. Detaylı bilgi ve araç kiralamak için Beydağı Motors ile iletişime geçiniz. İlgilendiğiniz araç kategorisi Lüks araçlar ise aşağıda modellerimizi görebilirsiniz.

Kiralık Lüks Araçlarımız

Audi A4
BMW 3.18 Ci
BMW 3.20
BMW 5.20 D
Citroen C5
Ford Mondeo
Mercedes C270 CDI
Mercedes E200
Opel Vectra
Peugeot 407
Renault Laguna
Toyota Avensis
Volkswagen Jetta
Volkswagen Passat

Eğer Bakırköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de lüks bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Lüks Bakırköy Kiralık Araç” diye arama yapabilir ve ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Kısa yoldan bakırköy kiralık araç firması olan Beydağı Motors şirketinin web sitesine ulaşmak ve lüks araç modelleri ve fiyat bilgilerini öğrenebilmek için yukarıdaki bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com