Takılar Her Zaman Eşsiz Parçalardır

Takılar Her Zaman Eşsiz Parçalardır

Aksesuar olarak kullanılan takılar, kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline gelmiştir. Eski zamanlarda hayvan dişlerinden ve deniz kabuklarından yapılan takılar günümüzde çok fazla değerli taş ve değerli madenler kullanılarak yapılmaya başlanmıştır. Özellikle kombinlerin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş ve stilimizi en iyi şekilde tamamlayan aksesuarlar arasına girmiştir. Genellikle özel günler ve özel davetlerde kullanılan takılar daha fazla öne çıkan aksesuarlardandır. Çoğu birey, bu davetlere hazırlanırken kombinlerine göre takılarını da çok önceden belirlemek ister. Ve eğer mümkünse özel tasarım takıları tercih eder.

Özel tasarım takılar çok ilgi gören ve çokça tercih edilen parçalardır. Özel tasarım takılarından biri olan cananyolacstamboul web sitesinde eşsiz ve farklı stillere hitap eden parçaları bulabilirsiniz. Tüm ürünlerde kullanılan eşsiz el işçiliği ise parçaları daha da değerli kılmaktadır. Özellikle mistik, ikonik ve mitolojik sembollere ilginiz varsa bu koleksiyonu mutlaka görmelisiniz.

Cananyolacstamboul koleksiyonunda ikonik tasarım rozet, ikonik tasarım bileklik, ikonik tasarım küpe, ikonik tasarım broş, ikonik tasarım kolye, ikonik tasarım yüzük, ikonik tasarım tasma, mitolojik tasarım rozet, ikonik tasarım gömlek iğnesi, mitolojik tasarım bileklik, mitolojik tasarım küpe, mitolojik tasarım broş, mitolojik tasarım kolye, mitolojik tasarım yüzük, mitolojik tasarım tasma, mitolojik tasarım gömlek iğnesi, mistik tasarım rozet, mistik tasarım bileklik, mistik tasarım küpe, mistik tasarım broş, mistik tasarım kolye, mistik tasarım yüzük, mistik tasarım tasma, mistik tasarım gömlek iğnesi olmak üzere pek çok parça bulunmaktadır.

Eğer sizde stilinize farklı bir dokunuş arıyorsanız cananyolacstamboul koleksiyonunu inceleyerek, daha şık ve zarif görünebilirsiniz.

Canan Yolaç markasını kurmadan önce stil danışmanlığı, sanat danışmanlığı, iç mimarlık, renk uzmanlığı gibi alanlarda çalışmıştır. Uzun yıllar iş deneyimlerden ortaya çıkarak ve uzun iş seyahatlerinde keşfettiği mistik hayatlara ilgi duymasıyla tüm bilgi birikimini harmanlayarak bu markayı yaratmıştır.

Koleksiyonunda özellikle mistik, ikonik ve mitolojik tasarımları öne çıkaran ve kullandığı figürlerle bunu çok iyi harmanlayan marka hem erkek hem de kadın için eşsiz parçalar tasarlamıştır. Tasarımlarında yüzük, kolye, tasma, bileklik, rozet, tasma, kol düğmesi, gömlek iğnesi, küpe ve broş olmak üzere pek çok ürün bulunmaktadır.