Özel Günlerde Takı Tercihi

Özel Günlerde Takı Tercihi

Bu akşam çok özel yemeğe davet edildiğinizi düşünün. Bu yemekte birbirinden şık ve modern insanlar olacak. Peki siz bu yemeğe katılmak için uygun bir kombin düşündünüz mü?

Unutmayın ki seçiminiz maksimum seviyede etkili ve büyüleyici bir görünüm oluşturabileceğiniz bir kıyafet olmalı. Herkesin dikkatini çekecek, modern, şık ve sade bir giyim sizi o gecenin parlayan yıldızı yapabilir.

Gideceğiniz mekana uygun olacağını düşünüyorsanız omuzları komple açık, mini olmayan diz altı belden oturtmalı krep bir elbise doğru bir seçimdir. Bu kombini de mistik tasarım kolye ürünlerinden biri olan  Istanbul’s Crescent White Crystal Lüks Mistik Kolye ile tamamlayabilirsiniz. Bu ürün cananyolacstamboul markasının bir ürünüdür.

Canan Yolaç bu ürünü için “İlk ay insana yenilenmesi için bir fırsat sunar.  Kendini keşfeden ve kendi ışığını bulan kişileri temsil eder. Unutulmaz yaz gecelerinin ya da soğuk akşamlarda sisli gökyüzünün en güzel süsü olan ay, ışığıyla yeryüzünde sizi seçecek ve mevsim ne olursa olsun siz parlayıp ışıltınızı yaymaya devam edeceksiniz! ” demektedir.

Tüm tasarımları özenle ve ince ayrıntısıyla tasarlanmış olan cananyolacstamboul ürünleri size şıklık ve zarafet katacaktır. Biliyoruz ki takılar kişinin tarzını tamamlayan en güzel parçalardan biridir ve bizim kişiliğimizle ilgili ipuçları barındırmaktadır. Ve tarzımızı en güzel şekilde yansıtan tasarımları ile Canan Yolaç Stamboul markası tasarladığı mücevherleri sizlere sunmaktadır. Takılar özel gün ve gecelerde daha fazla tercih edilmesine karşın artık günlük hayatımızda da sıkça kullandığımız aksesuar haline gelmiştir.

Özellikle Canan Yolaç’ın mistik tasarım kolye ve ikonik tasarım bileklik kategorisindeki ürünleri çok fazla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra mistik tasarım yüzükler, mistik tasarım bileklik, mitolojik tasarım kolye, mitolojik tasarım yüzükler, mitolojik tasarım bileklikler, mitolojik tasarım broşlar, ikonik tasarım kolyeler, ikonik tasarım bileklikler gibi çok farklı modelleri de bulabilirsiniz.

Canan Yolaç takı tasarlarken erkekleri de düşünerek kol düğmeleri tasarlamaya başlamıştır. Kadınlar biliyoruz ki erkeklerden etkilenirken pek çok unsura dikkat ederler. Dolayısıyla takı hem erkek hem de kadın için en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerden biridir.