İnegöl Mobilya Genç Odası

İnegöl Mobilya Genç Odası

Firmamız Mobilyanız İnegölden Bursa İnegöl’de bulunmaktadır. Ürünlerimiz kendi imalatımız olup, yatak odası, yemek odası, koltuk takımları, tv ünitesi, köşe koltuk takımları, genç odaları, çocuk odaları, bebek odaları ve mobilya tamamlayıcı ürünleri satmaktayız. İster mağazamıza gelip beğendiğiniz mobilyayı alın, isterseniz web sitemizden beğendiğiniz ürünü inceleyip, sipariş verin. İnegöl mobilya artık bir marka oldu ve İnegöl dışında da İstanbul, Ankara, Adapazarı olmak üzere bazı illerde de mağazalarda ürünleri sergileniyor.

inegöl genç odaları; Atlantis Genç Odası Takımı

6,200,00 TL

ÜRÜN KODU: TNK-0005

TEKNİK ÖZELLİKLER

Atlantis Genç Odası Takımının içeriği 1 Gardolap, 1 Adet karyola ve başlığı, 1 Adet şifonyer 1 Adet komodin ve 1 Adet Ders Çalışma Masasından oluşmaktadır.

Ürünümüz suntalam üründen yapılmıştır.

Atlantis Genç Odası Takımında Yatak ve baza ürüne dahil değildir.

Başlık Kumaşı dilerseniz istediğinize göre değiştirilir.

Ürünü temizlerken nemli bir bez kullanın ve direk güneş ışığından koruyun.

Sıcak yüzeylerin temasından ve uzun süreli su temasından koruyunuz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

MÖDÜL ÖLÇÜLERİ MODÜL GENİŞLİK YÜKSEKLİK DERİNLİK

Gardolap 129 cm 201 cm 53 cm

Karyola 99 cm 106,5 cm 224,5 cm

Şifonyer 90 cm 160 cm 41 cm

Komodin 50 cm 43 cm 41 cm

İSTEĞE BAĞLI ÖZELLİKLER

Müşteri talebine göre kumaş rengi ve türü değişebilmektedir, bu değişimden oluşan fark takım fiyatına yansıtılır.

GENEL BİLGİLER

Ödeme şekilleri ve ürünle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz. Ürünlerimiz firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Diğer ürünlerimizi görmek ve sipariş vermek için https://www.mobilyanizinegolden.com sitemizi ziyaret ediniz.

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15

Mobilya evimizin, işyerimizin vazgeçilmez ürünleridir. Yaşadığımız ortam ne kadar huzur verici olursa, bizde o ortamda kendimizi huzurlu hissederiz. Mobilya seçimi yaparken ilk dikkat edilecek nokta bizim tarzımızı yansıtmasıdır. Kimi insan soft renkler severken, bazıları canlı renkler tercih etmektedir.

Mobilyanız İnegölden; günümüz mobilya modasını takip etmekte ve üretimlerini de günümüz modasına uygun bir şekilde yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek için bir çok çalışma yapan Mobilyanız İnegölden; ekonomik fiyatları ve kaliteli mobilyaları ile bir çok kişinin tercih ettiği firmalar arasında lider konumdadır. Alınan mobilyalarda kumaş rengi ve kumaş türünde değişiklik yapılabilmesi ile de müşterilerinin memnuniyetini kolaylıkla sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Mobilyanız İnegölden müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.