Bakırköy Araç Kiralama Firması

Bakırköy Araç Kiralama Firması

Son zamanlarda sık sık duyulan kısa dönem araç kiralama hizmetini kısaca tanımlamak gerekirse; hizmet süresi 1 yıldan düşük olan araba kiralamalarına kısa süreli araç kiralama adı verilmektedir. Günlük araç kiralama veya münferit araç kiralama hizmeti olarak da tanımlanan bu hizmet çoğu zaman iş gezileri veya turistik seyahatler ile ilişkilendirilmektedir. Bakırköy Araç Kiralama firması gibi güvenilir araç kiralama ofislerinden kısa süreliğine araç kiralamanız mümkündür

Günlük araç kiralama hizmeti, var olan aracın zarar görmesi veya uzun dönemli tamiratın gerektiği bir arıza ile karşılaşılması durumunda ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Süresi bir yıla dek devam eden günler ve aylarla ifade edilen kısa dönem araba kiralama özellikle de turizm sektörünün canlandığı aylarda fazlaca rağbet görmekte.

Kiralık araç günlük yada daha uzun dönem için yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceği şehri doya doya gezip görebilmek istediği yerde mola verebilecek olmasıdır. Yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır.

Bakırköy Araç Kiralama Firması

Bakırköy Kiralık Araç firması olan Beydağı Motors Bakırköy Sahili’nde yer almaktadır. İhtiyaçlarınız dahilinde günlük, haftalık, aylık yada yıllık olarak araç kiralama hizmetleri vermektedir. Günlük gezilerinizde yada haftalık şehir dışı turlarınızda araba kiralama imkanınız vardır. Her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları bulabileceğiniz Beydağı Motors’tan araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizin olması yeterlidir. Bu sayede istediğiniz gibi bir araca kısa süreli olarak sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman firma sahipleri de araç satın almak yerine araçları kiralamayı tercih etmektedir. Araç satın alma maliyeti ile kiralamanın maliyeti hesaplandığında kiralama daha uygundur. Firma sahipleri de bu sebeple filo kiralama hizmetinden yararlanmaktadır.

Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz. Kiralık araç fiyatları için beydağı motors bakırköy kiralık araç fiyatları linkini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Gsm:

0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com