Arabaks.com

Arabaks.com

www.arabaks.com araç sektöründe tüm dünyada ve hizmet verdiği bölgede yaşanan gelişmeleri ve bu gelişim evresi içinde araç kiralama, alım ve satım yapan firmaların sıkıntılarını dikkate alarak yola çıkmış, kendi segmentinde en iyi olma ideali ile kurumsal kimliğini oluşturmuş ve hedeflerini belirlemiş bir internet portalıdır.

En güncel ve doğru ilan prensibi ile yoluna hızlı adımlarla devam eden projemiz sadece 2015 yılında %300 gibi büyüme gerçekleştirmiş ve özellikle araçlarını kiraya vermek isteyen firmalar ile hızlı araç alım ve satım yapmak isteyen galericilerin gözde web portalı konumuna gelmiştir.

arabaks.com gerek işin ticaretini yapmak isteyen kurumsal üyelerimiz, gerekse otomobil ihtiyacını gidermek isteyen bireysel üyelerimiz için büyük ve güvenilir buluşma noktası olmaktadır. Bu anlamda sektöre kazandırdığımız ‘Kara Liste’ uygulamamız ile müşteri ve firma bilgileri üzerinde kullanıcılara not alma imkânı sunmakta, uygulama ile sektörde adil ve güvenilir ticaret ilişkisini ön planda tutmaktayız. Yine ihtiyacınıza yönelik ‘Teklif Al’ ve ‘Teklif Ver’ uygulamamız ile araç ihtiyacınız için site site gezmenize, saatlerce telefon trafiği yaşamanıza son vererek, ihtiyacınıza çözüm sunacak firmaların teklifine telefon ya da mail yolu ile anında ulaşabilmektesiniz.

Kurumsal tüm üyelerimize minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerine ve kurumsal kimliklerine uygun müşteri portföyü ile buluşmalarına olanak sağlamaktayız. Tüm üyelerimize 7/24 devam eden internet reklamlarımız, güçlü web yazılım ve arama motorlarındaki hâkimiyetimiz ile zahmetsiz ve masrafsız reklam olanağı sunmaktayız. Söz konusu araç kiralamak, almak ve satmak ise web portalımız sizler için bunu kısa sürede gerçekleştirecek alt yapısını durmaksızın güçlendirmekte ve firmanıza artı değer katacak uygulamaları hayata geçirmektedir.

Doğudan batıya 81 il için hazırlanan özel sayfalarımız ile tüm Türkiye’ye hizmet veren ve sadece ‘araç’ ürün gamı ile yoluna devam eden web portalımız şimdiden rent a car firmalarının ve oto galeri markalarının ilk ziyaret ettiği ve araçlarını emanet ettiği sitelerin başında yer almaktadır. Kısa sürede araç kiralama, alım ve satım hizmetlerine ilaven yedek parça ve araç bakım hizmetleri sekmelerini de hayata geçirecek olan sitemiz ile araca dair aradığınız her şeyi tek bir yerde bulma imkânı sağlamaktayız. Artık sahibinden ya da firmadan, bireysel ya da kurumsal üyelik ile araç alım ve satımı yapabilecek, kiralama hizmetinden yararlanabilecek ve dilerseniz aracınız için yedek parça ihtiyacınızı sitemize özel fiyatlarla kapınıza kadar gelen hizmet ile karşılayabileceksiniz.

Kesintisiz müşteri memnuniyeti, minimum maliyetlerle maksimum verim ve gelişen bir sektör için arabaks.com her zaman yanınızda!

Bakırköy oto kiralama ofisinde detaylı bilgi ve desteği alabilmeniz mümkündür.

ADRES VE TELEFON BİLGİLERİMİZ:

İRTİBAT ADRESİ
Sidney Telekomünikasyon Dış Tic. Ltd. Şti.
Basınköy Mah. Atayurt cad. No:36/4 Florya – Bakırköy
İstanbul, Türkiye
Tel: +90 212 580 44 77