Forces Makina Ürünleri Hakkında

Forces Makina Ürünleri Hakkında

Forces makina,  kurulduğu 2010 yılından beri kalite odaklı faaliyet gösteren asansör firmalarından biridir. Aynı zamanda teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. İşinde tecrübeli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde müşterileri için kaliteli bir  hizmet vermektedir.  Forces asansörleri kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Aynı zamanda müşterinin isteği doğrultusunda özel asansörlerde üretmektedir.

Forces Makina Ürünleri

Forces asansör şirketi bünyesinde yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, hidrolik otopark asansörü, araç platformu olmak üzere. üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için  web sitesi linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Asansör insan veya taşıma amacıyla kullanılmakta olan bir araç anlamını taşımaktadır. İlk olarak asansör 19. yüzyılda kullanılmıştır. Fabrikalarda ve de maden ocaklarında kömür ve benzeri gerekli malzemelerin taşımacılığı için yük asansörleri kullanılmaktaydı.

Binalardaki insan yükünün katlar arasında ulaşımını sağlama amacıyla dikey olarak hareket eden asansörlü taşımacılık ise  insan asansörleridir. Bu asansörler 100 kg  ile 2500 kg  arasında taşıma kapasitesine sahiptir.

Forces Makinanın üretmiş olduğu asansörler, kalite bakımıyla diğer asansörlere kıyasla farkını ortaya koymaktadır. Bünyesinde genç, dinamik ve kalifiye çalışanları ile son teknoloji sistemlerinden de faydalanarak firma sürekli olarak gelişmeyi hedeflemektedir.

Forces Makina iletişim adresi aşağıdaki gibidir.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Asansörü Çeşitleri

Yük asansörleri,  hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü olmak üzere çeşitleri vardır.  Forces, yükünüzü veya araç asansörü ile araçlarınızı istediğiniz yerden istediğiniz yere kolay ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Aynı zamanda gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak istediğiniz ölçü ve kapasitede asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörleriniz projelendirilerek, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmek için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı bildirilmelidir. Gerekli bilgiler doldurulduktan sonra sizinle birlikte en uygun sisteme karar verilir. Buna göre de teklifler sunulur.