Forces Makina Asansörleri

Forces Makina Asansörleri

Forces Makina ürünleri hakkında detaylı bilgi için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. 2010 yılından beri son teknoloji asansörleri ile edindiği bilgi ve deneyimlerle siz değerli müşterileri için profesyonel hizmetler vermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ilk hedeflerindendir. Çalışmalarını büyük bir özen ve çabayla yapmaktadır. Aynı zamanda Forces asansör yük asansörü, araç asansörü, makaslı lift, araç platformu, yük platformu, engelli asansörü ve ürünlerini kaliteli malzemelerden imalatını yapmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Bu sebeple yük asansörü, araç asansörü, makaslı lift ve diğer ürünleri için hemen Forces Makina müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz.

Forces Makina Ürünleri

Yük asansörleri kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin binada yer alıyor ise mobilya vb. gibi eşyalarınızın ya da ağır büyük makinelerinizin katlar arasında daha hızlı taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca  hasar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan teknolojik ürünlerdir.

Forces asansör şirketinin web sitesini inceleyerek asansör çeşitlerine bakabilirsiniz. Böylelikle yük asansörleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca aşağıda ki irtibat numaralarından müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek detaylı fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Forces Makina yük asansörü firması hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Forces Makina | Yük Asansörü İmalatı ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörleri

Kaldırma kapasitesi pek çok parça yağ içerisinde çalıştığından yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içinde bulunan yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı zamanlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından halat ve kasnaklarda yıpranma söz konusu değildir.

Hidrolik yük asansörü çalışırken motor yalnızca yukarı çıkış için çalışır. Ama aşağıya inişte  motor çalışmaz. Ayrıca çalışması çok sessizdir.Öyle ki motor sesi çalışma ortamlarında hiç olmamaktadır. Elektrik kesintisi olduğu durumlarda ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri mevcuttur. Deprem ve  yangın gibi olumsuz olaylara karşı da çok güvenlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta yer aldığından yangın durumlarında ulaşmak kolaydır.