Forces Makina Asansörleri Hakkında

Forces Makina Asansörleri Hakkında

Asansörler, çeşitlerine göre insan ya da yük malzemelerini yüksek katlı binalar arasında taşınmasını sağlayan sistematik yapılardır. Asansör çeşitleri sırası ile şu şekildedir: yük asansörü, araç asansörü. Forces Makina Araç asansörü hizmeti ile ilgili fiyat bilgisi almak isterseniz eğer aşağıda bulunmakta olan telefon numaraları ya da e- mail adreslerini kullanarak firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Asansörleri

Yüksek katlı binalarda, giriş yada merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu yük asansörü ile evden eve nakliyat seçeneğidir.

Eğer taşınılacak binada asansör yoksa yada bina yönetimi var olan asansörü kullanmaya izin vermiyorsa eşyaların daha sağlıklı taşınabilmesi için yük asansörü kullanılabilmektedir.

Asansörler Hakkında

Asansörlü nakliyatın kullanılabilmesi için evin konumu, eşyanın taşınacağı pencere yada balkonların uygun olması gerekir. Asansörün kurulması için bina çevresinin de uygun olması gerekir. Bazen bir ağaç yada evin bulunduğu sokaktaki trafiğin akışı bile asansörün kurulmasını engellemektedir.

Evden Eve Nakliyat firmaları ile irtibata geçilmesi gerekir. Evin bulunduğu sokağın ve evin resimlerini her açıdan çekmek gerekir. Nakliyat firması asansör kullanım kararını buna göre rahatlıkla verebilmektedir. Bu önlemlerin alınmaması durumunda asansörün evin kapısına kadar gelip kurulamayacaktır. Bundan dolayı da asansör geri gittiği takdirde ek bir maliyet ortaya çıkacaktır. Ekstra maliyetlerin çıkmaması için daha önceden önlem alınması gerekir.

Çoğu eşya evden eve nakliyat asansörü ile rahatlıkla taşınabilmektedir. Rüzgarlı havalarda asansörlü nakliyat çok sağlıklı olmaz. Asansörlü nakliyat firmaları çoğu zaman Fransız balkonlara asansör kurmaktadır. Balkona kurulduğunda balkon kapısından geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilmektedir. Ayrıca balkon kapısından geçemeyecek büyüklükteki koltuk, ve beyaz eşyalar merdiven kullanılarak taşınacaktır. Evde Fransız balkon var yada pencerenin her iki kanadı açılıyor ise tüm eşyalar rahatlıkla asansör ile taşınabilmektedir. Bazen eşyaların rahat taşınabilmesi için evde bulunan pencere taşınma sonuna kadar sökülmektedir. Taşınma bittikten sonra tekrar takılabilmektedir.