DpfMac Çınar Makine Hakkında

DpfMac Çınar Makine Hakkında

DpfMac Çınar Makine firması (Dpf Cleaning Machines) uzun süren araştırmaların sonunda oluşan deneyim bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp bu alanda ihtiyaca yönelik kaliteli Dizel Partikül temizleme makinesi ve türevlerini üretmektedir.

Dpf Mac ürünlerini hakkında detaylı bilgi almak için  https://www.dpfmac.com/en/  web sitesini ziyaret edebilirisniz.

DpfMac Çınar Makine

Dizel araçlarda yanma sonucu oluşan, egzoz gazında bulunan partikülleri filtreleyen parçaya partikül filtresi denir. Görevi egzoz gazını partiküllerden temizleyerek, egzoz partikül emisyonunu düşürmektedir.

DpfMac Partikül temizleme Kabinli makinemize doğru biçimde, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik gerçekleşmektedir.

Partikül temizleme spreyi kirlenmiş dizel partikül filtrelerinden kaynaklanan arızaları ve performans düşüşlerini gidermek için kullanılır. İşlem sonrasında filtrelerin yeniden tam kapasiteyle çalışması sağlanır. Partikül Temizleyici ile EGR supabı da temizlenir.

Kullanım ;

Partikül temizleme filtresi; Basınç veya sıcaklık sensörünü sökünüz. İlave hortumunu bu boşluktan içeri sokarak, malzeme bitene kadar filtre yönünde püskürtünüz. İşlem bittikten sonra test cihazıyla manuel olarak veya deneme sürüşü yaparak işlemi gerçekleştiriniz. Bu işlemlerden sonra arıza kodlarını inceleyiniz. Gerekiyorsa arızaları sıfırlayınız. Bir partikül filtresi için bir kutu temizleyici yeterlidir.

Günümüzde partikül temizleme makineleri oldukça yaygın kullanılıyor. Bu sebeple filtrenin kolay temizlenebilmesi için gerekli olan her şeyi en ince detayına kadar bilmek gerekiyor..

Dizel Partikül Filtre dpf mac Çınar makine aracılığı ile ulaşabilirsiniz, dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zaralı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Bu sistemin amacı partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
?-? “?????? ???”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07