Dr Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Dr Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Dr oto ekspertiz firması; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr Oto Ekspertiz Firması

Dr oto ekspertiz hizmetleri veren özel firma Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firmasıdır. Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene etmektedir. Bu sayede detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Ayrıca Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olan bir Kuruluştur.

Uzun yıllar önce İstanbul’da faaliyet vermeye başlayan Dr oto ekspertiz, bugün tüm ülke çapına yayılmış bayi hizmetleri ile birçok yerli ve ithal araçların alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve tarafsız en güvenilir biçimde gerçekleştirmektedir.

Dr oto ekspertiz hizmeti Ümraniye’de; Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene etmektedir. Böylece detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir.  Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşudur. Hatta ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Ümraniye’deki oto ekspertiz firması, konusunda eğitimli ve Uzman Son teknoloji test cihazları ile tüm marka araçlarınızı kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemini yapar tüm detayları ile raporlayıp siz değerli müşterilerimize sözlü ve yazılı olarak sunarız. Bizler 2.el araç alırken hata yapmayı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önleriz.

Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91

Ekspertiz Testleri

Dr oto ekspertiz Ümraniye; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi yapılmaktadır. Bu kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr oto ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır.

Paketlerimizi karşılaştırıp siz karar verin!
Ümraniye oto ekspertiz fiyatları sizin için 3 farklı paket hazırladık.  Aynı zamanda bu paketler ihtiyacınız doğrultusunda seçebileceğiniz şekildedir. Bu sayede ihtiyacınız olmayan testleri yaptırmak zorunda kalmazsınız.