Demcar Rent A Car Firması

Demcar Rent A Car Firması

İstanbul’da 2006 yılından bu yana Otomotiv sektöründe bulunan DEMİRAY Otomotiv , HAZİRAN 2006 yılından itibaren DEMCAR Rent a car markası ile araç kiralama hizmeti vermektedir. Araçlarımız oto ekspertiz  tarafından kontrol edilmektedir.Şirketimizin,ana faaliyet konusu Orta ve Ekonomik kategori araçları , bu araçlara ihtiyacı olan kitlelere kiralamaktır.  Bunun yanı sıra, Hava limanına Araç Teslimi ve VIP minibüs kiralama, şehir içi transfer hizmetleri vermektedir.

Otomobil kiralama sektörü ülkemizde her geçen yıl büyümekte ve şirketimiz de büyüyen bu sektörde, pazar payını artırmak için çalışmalarına hız vermektedir. DEMCAR , yüksek standartlı hizmeti, uygun fiyat politikasıyla destekleyerek, müşteri memnuniyetini sağlama amacını taşımakta olup, sektöründe güçlü ve kalıcı bir yer sağlama yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite Politikamız
DEMCAR için kalite, iç ve dış müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır. İlkemiz, hizmette kaliteyi ekip çalışmasıyla devamlı kılmak ve geliştirmektir.

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, is ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet sirketidir.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmaktır…

Demcar Oto Kiralama olarak 7/24 sizlerin hizmetindeyiz. Araç kiralama sektöründe fark yaratarak güm geçtikçe sizlere daha kaliteli hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak, ön rezervasyon işlemleri ve merak ettiğiniz sorular için bizlerle her an irtibat kurabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizle web sitemiz, telefonlarımız ve şubelerimiz vasıtasıyla iletişim kuruyoruz. İsterseniz web sitemizden bizlere istediğiniz soruları iletebilir, isterseniz telefon yoluyla alanında uzman kadromuzdan bilgi alabilir, isterseniz de şubelerimizi ziyaret ederek oto kiralama imkanından faydalanabilirsiniz.

Adres: Batı mah. Burhan Toprak cad. No:22/1 Pendik – İstanbul

Telefon: 216 596 18 14

info@demcar.com.tr