Çizgi Rent Car Firması

Çizgi Rent Car Firması

Firmamız 1990 yılında kurulan  ISO 9001 Kalite Belgesine sahip ender kiralama şirketleri arasında yer alan Çizgi Rent a Car, Türkiye çapında 20 ‘ye  aşkın lokasyonda, yılda 100 binden fazla rezervasyonla kiralık araç hizmeti veren Türkiye’nin en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek Güçlü teknik alt yapısı ve profesyonel çağrı merkezi ile bireysel müşterilerine hava yolu ve turizm iş ortakları ile yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Profesyonel kadrosu ve üstün araç filosuyla  farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan firmamız  ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan başlayan  VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulundurmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacıyla  düz-otomatik vites seçenekleri benzinli-dizel yakıt seçenekleriyle  no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

7 Gün 24 Saat Çok dilli çağrı merkezimize, dünyanın neresinde olursanız olun Ulaşabileceğiniz Mevcut müşteri profilimizin büyük bölümünü firmamızdan daha önce araç kiralayan yerli ve yabancı turistlerden oluşmaktadır.  7/24 ulaşabilirsiniz.