Adorenty Kiralık Araç Firması

Adorenty Kiralık Araç Firması

Adorenty, Şimdi yola çıkma zamanı! Sloganı ile pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ve profesyonel iş ortakları ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

www.adorenty.com online olarak hizmet vermektedir. Günlük araç kiralama hizmetini, aylık araç kiralama hizmetini ve özel şöförlü VİP araçlar ile transfer hizmetlerini yenilikçi anlayışla sizlere sunmaktadır.

Adorenty internet sayfası www.adorenty.com üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır. Hızlı rezervasyon, zengin araç seçenekleri ve ekonomik araç kiralama avantajlarından yararlanmak için Adorenty internet sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Yenilikçi olmayı ilke edinen Adorenty, transfer hizmetlerini de profesyonelce sunmaktadır. Adorenty, müşterilerinin “Ekonomi, Kalite ve Güvenlik” taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak kusursuz hizmet prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

Misyonumuz Müşteri memnuniyeti odaklı olmalı ilke edinen, gelişmelerini sürekli takip eden ve sürekli kendini geliştiren bir organizasyona sahip olan,

Müşterilerine kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen,

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak.

Vizyonumuz Araç Kiralama (Rent a Car), Vip Transfer ve Turizm sektörlerinde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi

Aylık Araç Kiralama Fırsatları
1 Ay’ dan, 11 Ay’ a kadar araç kiralama yapmayı planlıyorsanız, aylık araç kiralama fırsatlarımızı kaçırmayın.

Başlıca İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Kayseri ve Sivas olmak üzere Türkiye’ nin her noktasında uygun koşullarda Aylık araç kiralama yapabilirsiniz.

Adorenty’ nin sizlere sunduğu Aylık Araç Kiralama Hizmetinde avantajları kaçırmayın. Adorenty’ den İster Bireysel aylık araç kiralama yapın, ister Kurumsal aylık araç kiralama yapın, Kredi Kartına 2 Ay’ dan 9 Ay’ a kadar taksitlendirme yapılabiliyor, bakım ve arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde muadil araç tahsis ediliyor ve 7/24  acil yol yardım hizmeti sunuluyor.