İstanbul’un İncisi Kız Kulesi

İstanbul’un İncisi Kız Kulesi

Nefes alabiliyorsam bir sebebi var. Üsküdar sahili kordon boyu meydanları tarihi dokusu havası İncisi Kız Kulesi iyileştiriyor aldığım her nefesi. Ne zaman bunalsam bi bakarım kayalıkların üzerinde dalmışım denize sürükleniyorum maviliğe derinlere sonra daha derinlere. Sultanahmeti izliyorum uzaktan nazlı nazlı bana bakmıyor mu nasıl dinleniyorum günlük yaşamın sıkıntısı stresi sanki akıntıya kapılıyor.

Haşin Dalgalar yok usul usul vuruyor kıyıya sanki mesaj getiriyor bana şiiiii herşey geçicek sabır diyorlar. Çakıllar var elimde sektiriyorum 1 , 2 , 3, seviniyorum babası elleri kolları abur cuburla dolu eve gelmiş babasını gören kız çocuğu gibi içim acıyor sonra hatırlıyorum işte nefesim kesiliyor yine kafamı hızlıca maviliğe kaldırıyorum denizin altındaymış gibi boğuşmalarım kesiliyor hemen Ah Üsküdar diyorum sonra sessizce devasın derdime unutuyorum işte.

İstanbul’u böylesine bir güzel duygu ile yaşamak isteyen turistler istanbul tours firması olan istanbul daily city tours firması ile İstanbul turu yapar.