Forces Makina Asansörleri

Forces Makina Asansörleri

Forces makina asansörleri; Günümüzde nüfus atışı ile beraber araç sayıları da artmaya başlamıştır.  Bu artan araç sayısı otopark ihtiyacını da ortaya çıkarmıştır. Özellikle kalabalık şehirlerde araçlarınızı park edecek alan git gide azaldığından binaların bodrum katları veya üstü otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Araç asansörleri 2000 kg ile 3000 kg veya daha üst kapasitede olabilmektedir. Ayrıca araç asansörleri binaların üstünü veya bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamıştır. Araç asansörleri fiyatları ebatına ve kapasitesine göre değişmektedir.

Forces Makina

Forces Makina, 2010 yılında araç ve yük asansörleri sektörüne girmiştir. Kurulduğu günden beri çizgisini bozmadan kaliteli ve güvenli asansör üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda sahip olduğu kalite belgeleri ile de kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır Ayrıca müşteri memnuniyetine öncelik veren ve kaliteli odaklı çalışmayı seven şirket çalışmalarını da çok fazla özen göstermektedir.  Firma birden fazla asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

Forces araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu araç asansörleri sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Sizler de Forces asansörlerinden yararlanmak isterseniz, şirketin https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

    •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
    •  Tel: 08502411025
    •  Gsm: 0532 785 44 65
    •  Faks: 0216 394 40 99
    •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörü

Kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı çok azdır. Makine içerisinde kullanılmakta olan yağ uzun ömürlüdür. Halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Hidrolik yük asansörü motoru sadece yukarı çıkış için çalışmaktadır. Aşağı inişte ise kesinlikle motor çalışmaz. Aynı zamanda çalışırken sessiz çalışmaktadır. Motor sesi çalışma ortamlarında kesinlikle  duyulmaz. Elektrik kesintilerinde ise ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca yangın ve deprem olaylarına karşı emniyetlidir. Hidrolik yük asansörleri yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğu için ulaşımı kolaydır.