Force Oto Kiralama Firması

Force Oto Kiralama Firması

Firmamız, bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetleri vermektedir.

2005 Yılında Force Oto Kiralama adı altında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Force Rent A Car ilk olarak İstanbul Çekmeköy de faaliyet göstermeye başlamıştır. Çekmeköy araç kiralama firmaları içinde işini titizlikle yapan firmalardanız.

Force Rent A Car olarak 2011-2017 model araçları ile sizlere hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Kiraladığınız araçlar ile hiçbir problem yaşamamanız için araçlarımızın tamamında %100 Rent a Car kaskosu bulunmaktadır.

Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.

Kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan ve önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimize 13 yıldır hizmet sunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt araç kiralama seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

7/24 çağrı merkezimiz ile sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü sorunu çözerek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlamaktayız.

Mehmet Akif Mah. Şahinbey Cad. Murat Yaman İş Merkezi No:51 Çekmeköy/ İstanbul

(Mutluluk düğün salonu altı)

info@cekmekoyotokiralama.com

+90 (538) 362 21 66
+90 (216) 640 05 65

Çalışma Saatlerimiz:
7/24 Hizmetinizdeyiz