Elitcar Rental Firması

Elitcar Rental Firması

2005 yılından beri, araba kiralama sürecinizin başından sonuna eksiksiz ve kusursuz işlemesi için gayret ediyoruz. Her yıl müşteri sayımız %30 oranında artıyor ve bu başarıyı; bizleri gönül rahatlığıyla tavsiye eden 500.000 i aşkın mutlu müşterimiz sayesinde yakaladığımızı her an gururla hatırlıyor ve çalışmalarımıza bu sorumlulukla devam ediyoruz. İstanbul merkezli çağrı merkezimizde ve Türkiye genelindeki 80 araç teslim noktasında 7/24 tüm gücümüzle sizlere sorunsuz araç kiralama hizmeti vermek için çalışıyoruz. Araçlarımızın bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız.

NASIL ÇALIŞIRIZ;

Kusursuz bir araç kiralama deneyimini yaşamanız bizim için çok önemli. Web sitemizden ve çağrı merkezimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için teknolojiyi takip ediyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz. Tüm bölgelerde ihtiyacınız olabilecek araçları bulundurmaya ve kiralama yapmak istediğiniz dönem için en uygun fiyatları belirlemeye çalışıyoruz.

Havalimanı araç teslimatlarında sizleri yolcu çıkış kapısında karşılıyoruz, araç teslimini otopark da veya yolcu bekleme alanlarında yapıyoruz. Müşterilerimizin rezervasyon aşamasında en doğru şekilde bilgilendirilmesinin “memnuniyet” açısından en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle rezervasyon aşamasında her türlü bilgiyi net olarak paylaşıyoruz. Örneğin web sitemizde “sınırsız kilometre” yazıp, kiralama dönüşünüzde “kilometre sınırını geçmişsiniz kilometre aşım ücreti ödemeniz gerekiyor” demek yerine bunu sitemizde net olarak belirtiyoruz. Kiralanan araçlarımızın koltuk rahatlığı sayesinde güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Çalışma aritmetiğimiz kısaca şu şekildedir;
Rezervasyon
Rezervasyon Onayı
Kiralama günü aracın teslim edilme noktasında buluşma
Rezervasyon formunda belirtilen hususların gerçekliği ve karşılıklı kiralama sözleşmesi
Dönüşünüze istinaden aracın kontrolü
Otomatik olarak e-posta adresinize gönderilen memnuniyet anket formunun doldurulması…

İletişim Bilgileri

Yenişehir Mh. Millet Cad. Sümbül Sk. No:10 Starport Residence Sabiha Gökçen Havalimanı Karşısı Pendik – İstanbul
+90 (850) 333 35 48
+90 (544) 774 47 65
(+90) 444 43 15
rezervasyon@elitcarrental.com
info@elitcarrental.com