Cratos Oto Kiralama

Cratos Oto Kiralama

18 yıldır sizlere hizmet veren rent a car firmamız Ankara’da yaptığı işler ile sektörün temel taşlarında yer almaktadır. Filomuzda bulunan 2015 model araçlarıyla ekonomik, orta ve lüks araç seçeneğini şoförlü ve şoförsüz hizmetleriyle birleştiren firmamızın müşteri memnuniyet düzeyi başarımızın temelini oluşturmuştur. Sizlere her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına 7/24 telefon desteği veren firmamız hem adreste araç kiralama hem de teknik destek ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Sizlerin desteği, bizim bu günleri görmemizde en büyük vesiledir.

Filomuz bünyesinde yer alan VIP tarzda minibüs veya üst grup araçlar ile alanında profesyonel şoför kadromuzla birlikte seyahatleriniz artık hep çok kolay olacaktır. VIP rahatlığını sizlere her ortamda hissettiren firmamız havaalanı transferleri konusunda da sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Filomuzdaki bütün araçların rutin bakımları, kontrolleri, yerinde lastik değişimi eksiksiz olarak yapılmakta olup hazır olan araçlarımız sizlere sunulmaktadır. Sizin güvenliğiniz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüze emin olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Her araç kiralama firması gibi bizimde karşılıklı güvene ihtiyacımız olduğu için bir kiralama sözleşmesi hazırladık. Aşağıda belirtilen şartlar kabul edildiğinde araç kiralamanız mümkündür. Kiralayacağınız araç yalnızca rezervasyon formunda belirtilen kişi tarafından kullanabilir. 3. kişiler tarafından aracın kullanılması halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Binek grubu otoları en az 1 yıllık ehliyete sahip ve 23 yaşındaki, ticari grup otoları en az 2 yıllık ehliyete sahip ve 25 yak yaşındaki kişiler kiralayabilir. En az 24 saattir. Uzun süreli araç kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. En az 1 aydır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız. Fiyatlara yağlama, bakım, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde ) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe katma değer vergisi (KDV) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. Merkez ofis dışındaki tüm teslimatlar araç, şoför ve bölgedeki araç uygunluk durumuna göre ekstra ücretlendirilebilmektedir.

Filosunda bulunan özel dizayn edilmiş 6+1 8+1 ve 17+1 minibüslerle sizlere vip ayrılacağını yaşatan Cratos oto kiralama, minibüs kiralama Ankara sektöründe sizlerin hizmetindedir. Uzman kadrosu ve en az 2 dil bilen kadrosuyla havaalanı transfer ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunan Cratos Oto Kiralama, havaalanınından istediğiniz noktaya ulaşımınızı güvenle sağlamaktadır. Şoförlü araç kiralama Ankara ile siz değerli müşterilerimizin ve misafirlerinin istediği noktadan alınıp istediği herhangi bir noktaya güvenli ve rahat koltuk dizaynlı araçlarımız ile ulaşmasını sağlamaktayız. Baştan sona her şeyi sizin adınıza düşünerek hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bizim hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olmak adına bizleri arayabilir veya dilerseniz web adresimizden bizi ziyaret edebilirsiniz. Yüz yüze görüşme talep ederseniz de Ankara’da bulunan satış ofisimize bekliyoruz.

Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir. Lastik Cam Far kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam, far çatlağı, lastik ) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur. Günlük 15 TL ekstra ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz. (araç grubuna göre değişiklik gösterebilir) Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilmektedir. Kısacası uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgiyi satış ofislerimizden alabilirsiniz. Bize ulaşmayı unutmayın!

ADRES : Libya Cad. 13/A (Ahmetler Shell Karşısı) Kolej / Ankara / TÜRKİYE

TEL: 0 312 433 99 98 – 0 312 435 89 85

GSM: 0 541 435 89 85

FAX: 0 312 431 20 61

EMAIL : info@cratosotokiralama.com