Country Mobilya Tarzları

Country Mobilya Tarzları

Country mobilyalar genelde çok tercih edilen modellerdir. Yöresel evlerimizi ve eski evlerimizi sıcak renkleri ile canlandıran mobilyalardır. Sadelik ön planda olsa bile dolu bir ev havası vermektedir. Bu tarz mobilyalar zıt tarz mobilya olarak da bilinmektedir. Modern mobilyalar düşünüldüğünde çok farklı olsa da counrty mobilyalarla mükemmel bir uyum sergilemektedirler. Ülkeden ülkeye country mobilyalar farklılık gösterse de genel de özellik bakımdan birbirlerine benzemektedirler.

Country tarzı mobilyalar;

Amerkan Country Mobilya: Kaba bir görüntüye sahip olan bu tarz mobilyalar ülkemizde çok fazla tercih edilmemektedir.

İngiliz Country Mobilya: İmce oymalı ve zarif olan bu tarz çiçek desenli kumaşları ile diğer tarzlardan kendini ayıran mobilyadır. Bunun yanı sıra duvar ve kumaşlarda kullanılan beyaz ve krem rengi bu tarzı anlatmaktadır. Türkiye’de çok fazla tercih edilen tarz mobilyalardır.

Fransız Country Mobilya: Türkiye’de en çok bilinen ve diğerlerine göre daha fazla tercih edilen tarzdır. İnce motiflerden oluşan tarzda açık renkler çok fazla kullanılmaktadır. Bu tarz mobilyalar son zamanların en revajda tarzı olmayı başarmıştır. İnegöl’de çok farklı çeşitleri üretilmektedir.

inegöl mobilya Firmaları Country Mobilya Tarzları kategorisindeki ürünleri incelemeden geçmeyiniz.