Asansör Firması Hakkında

Asansör Firması Hakkında

Forces Makina hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Asansörler kullanılacak alanlara göre farklılık göstermektedir. Her geçen gün artan nüfus ile birlikte araç sayıları da artmaktadır. Bu durumda otopark ihtiyacının daha çok talep edilmesine sebep olmuştur. Ama artan araç sayısına göre otopark alanları da sınırlıdır. Bundan dolayı binaların alt katları ya da üst katları artık araç asansörleri sayesinde otopark olarak kullanılmaktadır.

Forces Makina araç asansörü ile araçlarınızı güvenli bir şekilde park edebilirsiniz. Bu park işlemi binanın alt veya  üst katına gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda araçlarınız daha emniyetli yerlerde park halinde olmuş olur. Araç asansörü ya da yük asansörü hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Forces Asansör ile iletişime geçiniz.

Yük Asansörü Kullanım Alanları

Genelde hastane, depo, alışveriş merkezi fabrika, imalathane, toptancı gibi yerlerde yük taşımak için tercih edilmektedir. Her türlü ağır ortam ve şartlarda çalışabilecek şekilde yük asansörlerinin imalatı  yapılmaktadır. Ayrıca problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. Konfor ve hız yük asansörlerinde aranmaz. Bununla birlikte yoğun çalışma trafiğine rahat bir şekilde cevap verebilmektedir. Aynı zamanda bu asansörler kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmektedir.

Yük asansörü hizmeti almak için hemen  Forces Makina ile iletişime geçiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com
https://forcesmakina.com/

Forces Makina Hakkında

Forces Makina yük asansörü, makaslı lift ve makalı platform, araç asansörü  olmak üzere pek çok asansör çeşidinin  üretimini gerçekleştirmektedir. Firma müşterilerin tamamen istediği kapasite ve ölçülerde özel asansörler de üretmektedir. Aynı zamanda sektörde yapmış olduğu asansörlerle ekonomik fiyatları, kalitesi, ve farkı ile adını duyurmayı başarmıştır. Asansörler çoğunlukla fabrika, mağaza, alışveriş merkezi, depo, hastane gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca yük taşıma işlerinin çok fazla olduğu yerlerde de kullanılmaktadır.

Yük asansörleri 250 kg ve 30000 tona kadar yük taşımaktadır. Hidrolik yük asansörleri daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için tercih edilmektedir. Ayrıca yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahrik özelliklerine sahiptir. Seyir mesafesinin yoğun olmadığı orta yükseklikteki binalarda kullanılan hidrolik çözümleri ile hem işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf hem de konforlu bir seyir yaşamanız sağlayabilirsiniz.  Detaylı bilgi için hemen irtibata geçiniz.