Albaylift Asansör Firması Hakkında

Albaylift Asansör Firması Hakkında

Albaylift, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sürekli olarak artmakta olan araç sayısı otopark ihtiyacını meydana getirmiştir. Bu ihtiyaç çok ciddi bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan binalarda otopark olarak yeterli alanlar ayrılmadığı için binaların üstü veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu nedenden dolayı ihtiyaçlara yönelik olarak asansör şirketlerinin önde gelenlerinden olan Albaylift asansör şirketi araç asansörleri üretimi yapmaktadır. Araç Asansörü Albaylift; dikey taşımacılık ile maksimum sayıdaki araçların en kısa sürede katlar arasında ulaşımın sağlanması sebebiyle imal edilmektedir. Araç asansörü; otoparklarda, hastanelerde, iş merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde ve şehirlerin en kalabalık noktalarında araç ve yük taşıma amacı ile kullanılmaktadır.

Araç asansörleri kapasite ve hızlarına göre değişkenlik göstermektedir. Hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlamaktadır.

Depo, fabrika, alışveriş merkezleri, hastaneler gibi bir çok alanda taşıma aracı olarak yük asansörü kullanılmaktadır. Yük asansörleri asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda bile uygulanabilir bir sistem olması nedeniyle tercih edilmektedir. Teknik olarak insan taşımaya uygun olmayan yük asansörleri sadece yük taşımak için üretilmiştir. Örneğin; kompakt yük asansörleri içerisinde butonyer bulunmamaktadır. Kabinin hareketi ise dışarıdan yönlendirilmektedir. Kompakt yük asansörü; düşük montaj maliyeti ve sorunsuz bir şekilde çalışmasıyla çoğu depo ve fabrika için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Albaylift olarak yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir. Detaylı bilgi için https://albaylift.com/