Oto Ekspertiz’de Dr Testleri

Oto Ekspertiz’de Dr Testleri

Dr Oto Ekspertiz firması, 10 yıllık tecrübesi ile 20 noktada kaliteli, tarafsız ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana edinmiş oldukları tecrübeleri ve bilgi birikimleri sayesinde ekspertiz sektöründe lider konumuna gelmiş ve müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Şirketin sağlamış olduğu Boya kaporta ücreti 200 tl, Full Ekspertiz ücreti 350 tl ve de Motor Mekanik hizmetinin ise 250 tl ücreti bulunmaktadır. Full Ekspertiz hizmet paketini satın alarak 501 Ekspertiz, Motor Testi, Dyno Testi, Boya Kaporta, Obd Testi, Arıza Testi, Alt Kontrol Testi, Süspansiyon, Fren Testi, Yanal Kayma, Lastik Derinlik ve TSE’ li Rapor hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Maltepe oto ekspertiz hizmetleri

Hizmetlerimiz

Süspansiyon Testi Fren Testi Motor Testleri Boya Kaporta Testi Elektrik Testleri Araç Ön Kontrolleri Araç Alt Kontrolleri

UYGUN FİYATLI EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Esenyurt Oto Ekspertiz Hizmeti ; Süspansiyon testi

Süspansiyon testi cihazı kalibrasyon ve bakımı cihazlarla her ay düzenli şekilde yapılır. Bu da hata payının önüne geçilmesine neden olur. Ölçümler esnasında;

Minimum tutuş prensibi, Araçların ağırlık ölçümleri, Dört tekerleğin en düşük çekim kuvveti, Vibrasyon prensibi kullanılarak kuvvetlerin ölçülmesi, EUSAMA kriteri ve bunun test uygulaması, Her tekerleğin ağırlık ölçümü yapılır. Bu uygulamaların yapılmasıyla sistematik olarak takip edilen bir durum ortaya çıkar.

Oto Ekspertiz hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için link üzerine tıklayabilirsiniz.