Oto Ekspertiz Ümraniye Firması Hakkında

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması Hakkında

Araç alım satımlarınızda ekspertiz firmaları ile görüşüp detaylı analiz için raporlama istemeniz gerekmektedir. Yatırım yapacağınız aracın mutlaka daha önce hangi aşamalardan geçtiğini görmelisiniz. Değişen boya var mı parçası vs. ne durumda olduğu kaç km olduğu kazası olup olmadığı pert kaydı mevcut mu gibi onlarca bilgiyi size vermektedirler. Bu aşamada güvenilir firma bulmakta oldukça zor Ümraniye oto ekspertiz firması tarafız güvenilir aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE Belgeli oto ekspertiz firmasıdır. Ayn zamanda Dr oto bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi ve danışma için aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye oto ekspertiz iletişim numaraları aşağıdadır.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması

Oto ekspertiz Ümraniye; Dr ekspertiz’in İstanbul’un her bölgesinde bulunan bayilerinden biridir. Ümraniye ve çevresinde oto ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ve ekonomik fiyatlı paketleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Lakin Ümraniye Oto Ekspertiz hizmeti veren firma ararsanız doğru adrestesiniz.

Dr ekspertiz; her daim son teknoloji cihazları kullanmakta ve bünyesinde çalışan uzman personellerine her daim eğitimler düzenlemektedir. Alanında uzman personeller son teknoloji cihazları ile tarafsız ekspertiz raporu sunmaktadır. Bu rapor kapsamında motor testi, beyin testi, fren testi, değişen parça olup olmadığı incelemesi gibi bir çok inceleme yapmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Motor Performans Testi

Bu oto ekspertiz kapsamında;

  • Motor koruyucu kapağı kontrolü, motorun elektrik tesisatı ve kablo kontrolü,
  • Soğutma suyu hortumları ve sızdırmazlık kontrolü, klima boruları kontrolü,
  • Motor yağı kontrolü, motor ısı, ses ve izolasyon kontrolü ve radyatör kontrolü,
  • Hidrolik direksiyon boru kaçakları kontrolü, hidrolik yağı kontrolü yapılır.
  • Akü kontrolü, fren hidrolik kontrolü ve antifriz kontrolü,
  • Şanzıman ve diferansiyel yağı kontrolü ile turbo kontrolü gerçekleştirilir.

Aynı zamanda dış görünüşünde herhangi bir sorun olmadığını düşünerek aldığınız araçlarda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iç aksamlarında kazası olduğu için değişen parçalar ve belirsiz alanlarda boyalarında sorun olması sizin bilinciniz dışında yatırım yapmanıza neden olabilmektedir. Çünkü aldığınız eksper hizmeti aracı alıp almamanız konusunda yardımcı olmakta ve size yol göstermektedir. Tarafsız ekspertiz raporu için hemen iletişime geçiniz.