Oto Ekspertiz Ne İşe Yarar

Oto Ekspertiz Ne İşe Yarar

Dr oto ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Oto Ekspertiz Bayileri

Oto ekspertiz firmaları arasında önemli bir yer tutan Dr ekspertiz; vermiş olduğu profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini fazlasıyla sağlamaktadır. İstanbul’un hemen her bölgesinde şubesi olması sayesinde de size en yakın oto ekspertiz firmasıdır. Eğer 2. el araç satın almak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken; aracın tüm detayları ile incelenmesini sağlamaktır. Yıllarca biriktirdiğiniz paranızın o maliyete değmeyecek bir araç için gitmesi oldukça üzücü bir durum olabilir. Bu sebeple aracın tüm testlerden geçmesi ile alıp almama konusunda karar vermenizde oldukça etkili bir yöntem belirlemiş olursunuz.

Dr ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır. Motor testi, yanal testi, boya kaporta testi,  Dyno testi gibi testler her biri alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Asıl merkezi Ümraniye’de oto ekspertiz olan Dr oto ekspertiz; Tuzla oto ekspertiz, Çekmeköy oto ekspertiz, Kavacık oto ekspertiz, Pendik oto ekspertiz ve  Kaynarca oto ekspertiz gibi bayileri arasında size en yakın bayisine ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer bayileri için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti ile 2. el araç satın almadan önce alacağınız araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kavacık’da ekspertiz hizmeti alacaksanız Kavacık oto ekspertiz adres ve telefon bilgileri aşağıda verilmiştir.

 Rüzgarlıbahçe Mah. Yeni Riva Yolu No:23 Kavacık Beykoz /İstanbul

Telefon: 0216 335 40 06

Mobil Telefon: 0542 577 56 91
E-posta: info@drekspertiz.com

https://www.drekspertiz.com/