Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez

Dr Oto Ekspertiz ‘in İstanbul’un hemen hemen her yerinde bayisi bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un Ümraniye ilçesinde de ekspertiz hizmeti vermektedir. Profesyonel ve uzman ekipler ile çalışan Ümraniye oto ekspertiz firması, oto ekspertiz konusunda sizlere detaylı rapor sunmaktadır.

Dr Oto Ekspertiz Firması

Oto ekspertiz Ümraniye firması, ekspertiz alanında sizin beklentinizi en kaliteli şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı yanıtlar verebilmektedir. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Dr ekspertiz sizlere farklı olanaklar sunmaya devam etmektedir. Aynı zamanda sektöründe lider konumlarda olmayı hedeflemektedir. Profesyonel ekibi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile kaliteli hizmet almak için hemen irtibata geçebilirsiniz

Ümraniye oto ekspertiz olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Bu hizmetten almak için bağlantıya tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Ümraniye Araç Ekspertiz

Müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet vermeyi ilke edindik. Çünkü bizim için en önemli nokta sizin memnuniyetiniz… Bu konuda oldukça hassas davranmaktayız. Bu yüzden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla size en yakın şubemize aracınızı getirip ekspertiz yaptırabilirsiniz.  Dr Oto Ekspertiz şubesi, araç ekspertiz hizmetini profesyonel ve güvenilir kadrosu ile vermektedir. Sizler bizlere güvenip mobilya veya koltuğunuza oturup hizmetin sonuçlanmasını gönül rahatlığı ile bekleyebilirsiniz. Kapsamlı hizmet alanı ve kesin sonuçlu ekspertiz hizmetimiz ile sizler için çalışmaktayız. Dr Oto Ekspertiz’in İstanbul’da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç ekspertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için gurur duymaktayız. Aynı zamanda Ümraniye Oto Ekspertiz Firmaları arasında adını duyurmayı başarmanın mutluluğunu her daim yaşamaktayız.

Dr Oto ekspertiz İstanbul’da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Ümraniye Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır. Ayrıca Ümraniye araç ekspertiz oto ekspertiz raporunu kısa zamanda vermektedir. Dr Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır. Bizden hizmet almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06