Caffe Nero Firması

Caffe Nero Firması

YUMUŞAK deri mobilya, tabureler ya da özel köşeler… Favori yerinizi bulabilir ve dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. En başından beri siz misafirlerimiz için konforlu, rahat ve sıcak bir mekan yaratmaya çalışmaktayız. Arkadaşlarınızla  ve sevdikleriniz ile buluşmanız, çalışmanız ya da sadece hayatın akışını izlemeniz için mükemmel bir yer… Mahallenizde bir yer… Sizden bir yer…

Çok şanslıyız ki şirketimizde mükemmel kahve, kişisel servis ve benzersiz tasarımla her mağazamıza özel karakter veren, kısacası hayalimizi hayata geçiren muhteşem insanlara sahibiz. Mağazalarımızı bulundukları mahalleye ait ögelerle tasarlayarak, sizin de kendinizi ait hissedebileceğiniz yerler yapmak için çok uğraşıyoruz.

Mükemmel kahveyi yapmak zaman ister diyebiliriz. Bu nedenle kendi Kavurma Merkezimizi inşa ettik ve bize özel ödüllü kahve harmanımızı oluşturduk, yeni ve ilgi çekici harmanlar üretmek için düzenli olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Ve en önemlisi de, baristalarımızın iyi kahve pişirmeyi öğrendikleri espresso eğitim okulumuzu kurmuş bulunmaktayız. Bu sayede, bir aile şirketi olan işletmemizle Avrupa genelinde 800’yi aşkın kahve mağazası açmayı başardık.

Bu işe kafemizin üzerindeki ofisimizde başladık. Ve ilk başladığımız günden beri adalet, ahlak, içtenlik, iyilik ve mükemmellik değerlerini sahiplendik. Kahve tedariğine yönelik yaklaşımımız, olması gerektiği gibi. Mükemmel kahveyi yaratmaya devam edeceksek, kahve çekirdeklerimizi yetiştiren çiftçilerin de emeklerinin karşılığını iyi bir şekilde aldığına emin olmalıyız diye düşündük. Şöhretimizi premium kalitede kahve çekirdekleri tedarik etmeye borçluyuz ve bunun için de oldukça yüksek fiyatlar ödemekteyiz.

Şu anda eşsiz harmanımızdaki çekirdeklerin büyük çoğunluğunu tanımlanabilir ve izlenebilir kaynaklardan alıyoruz ve her bir çekirdeğimizi bu şekilde alabilmek için çok çalıştığımıza emin olabilirsiniz. Ayrıca sadece mükemmel kahve için değil, bu mükemmel kahveyi yapabilmemize olanak sağlayanlar için de büyük sorumluluk alarak, Rainforest Alliance ile çekirdeklerimizin sertifikasyonu ve çekirdeklerimizi yetiştiren çiftçilerin sürdürülebilir yaşam standartları üzerinde birlikte çalışmaktayız.

Kahve gibi yiyecekler de cafe kültürünün önemli bir parçasıdır. Bu nedenle herkese hitap eden en kaliteli ve en taze yiyecekler için arayışımız hiç bitmiyor. Yiyecek geliştirme ekibimiz ürünlerimizin besleyiciliğini arttırmak ve sizlerden gelen talepleri karşılamak adına tuz, yağ ve şeker içeriklerini azaltıp, aynı zamanda alternatif ürünler sunabilmek için çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden değerli! Keyifli vakit geçirmenizi dileriz…

Adres: BARBAROS MAH. HALK CAD. PALLADİUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ NO:6 K:3 D:306

Ataşehir / İstanbul