Ankara Ülkü Kız Yurdu

Ankara Ülkü Kız Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, Ankara ‘da 1993 yılında butik kız yurdu olarak kurulmuş ve faaliyete geçirilmiştir. Kız yurdu bulunmuş olduğu konumu itibari ile tüm üniversitelere çok kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda servisler, belediye otobüsleri ve metro durakları yurdun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Ayrıca yurdumuzda sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmakta ve banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Hatta yurt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz. https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/kabul bu sayfamıza tıklayarak odalarımızı görebilirsiniz.

Yurdun Avantajları

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Ankara Üniversitesi Hukuk, Siyasal Bilgiler ve İletişim Fakülteleri ‘ne 10 dk lık yürüme mesafesi uzaklığındadır. Aynı zamanda yurt içerisinde 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve de 4 kişilik odalar bulunmaktadır. Ayrıca tüm oda çeşitlerinde de banyosu odanın içerisinde bulunmaktadır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Aynı zamanda Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ankara’da yurt arayışınız var ise Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuza 10-15 dakika ürüme mesafesinde ki fakülteler aşağıdadır.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ CEBECİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL TARİH

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

SIHHIYE KAMPÜSLERİNE

GÖLBAŞI KAMPÜSÜ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK

İNCEK KAMPÜSÜ

BİLKENT KAMPÜSÜ

ATILIM  ÜNİVERSİTESİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

UFUK ÜNİVERSİTESİ

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM

TED ÜNİVERSİTESİ

Kız yurdu ile ilgili daha detay bilgi elde etmek isterseniz eğer https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ bağlantıya tıklayarak internet sayfasına hızlıca ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

İletişim Adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay Bakanlıklar /Ankara

İletişim Numarası: 0532 165 59