Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

İstanbul ‘da en kaliteli, güvenilir ve tarafsız bir ekspertiz şirketi olan Dr Oto Ekspertiz Ümraniye, İstanbul’un birçok noktasında açmış olduğu şubeleri ile sadece Ümraniye’de değil birçok bölgede hizmet sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini hedef olarak gören şirket bu hedefi baz alarak işlerini büyük bir gayret içerisinde yapmaktadırlar. Şirket yanal kayma testi, fren testi,  süspansiyon testi, motor performans testi, boya kaporta testi ve daha birçok konuda hizmet vermektedir. Aracınızın testlerini en kısa süre içerisinde yapar ve ayrıntılı bir rapor hazırlayıp sizlere sunumunu yaparlar.

Ümraniye Oto Ekspertiz Yanal Kayma Testi hizmetlerinden yararlanmak için aşağıda bulunan şirketin telefon numaralarını arayarak müşteri yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye

2.el araç alırken çok dikkat etmeliyiz. Aracın başından kaza geçmiş mi kaportası boyanmış mı frenleri ne durumda bunlar ilk düşündüklerimiz. Oto ekspertizler ikinci el bir aracın ne durumda olduğunu size en küçük ayrıntılarına kadar bildirirler. Bundan dolayı aracınızı baktırdığınız oto ekspertiz çok önemlidir. Çünkü ekspertizin raporlarına göre o aracı alıp almamaya karar veririz.

Ümraniye oto ekspertiz aracınızın motoruna, beynine, frenlerime, kaportasına , aracın başından kaza geçmiş mi ve bunun dışında daha pek çok  şeye bakarak size hem yazılı hem de sözlü olarak rapor vermektedir. Dr oto ekspertiz bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir.

Ümraniye oto ekspertiz olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Bu hizmetten almak için Dr Oto Ekspertiz web sitesine tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması

İstanbul’un Ümraniye ve çevresinde kaliteli bir ekspertiz hizmeti sunmaktadır. İşinde uzmanlaşmış olan deneyim sahibi kadrolu çalışanları aracılığı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Aynı zamanda bu hedeflerine de kısa süre içerisinde ulaşmayı başarmışlardır.

Dr oto ekspertiz Ümraniye firmasından randevu alınız. 2. el olarak satın almayı düşündüğünüz arabayı götürdüğünüzde ekibimiz aracın tüm bölümleri ile inceleme gerçekleştirmektedir. Bu sayede alacağınız aracın iç, dış ve tüm teknik detayları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aracın daha önceden değişen parçası olup olmadığı, iç ve dış yüzeyinde çizik olup olmadığı gibi tüm teknik incelemeleri gerçekleştirilmektedir. Sonra size yazılı bir şekilde rapor sunulmaktadır. Aynı zamanda uzmanlaşmış personeller tarafından sözlü bir şekilde de rapor sunulmaktadır. Bu sayede sonuca göre arabayı alıp almama konusunda daha net ve doğru bir karar verebilecektir.