Fethiye’de Güzel Kumsal

Fethiye’de Güzel Kumsal

Ege Bölgesinde bulunan fethiyede cennet tabiriyle anılan mavinin her tonunun bulunduğu tatil yeri ölüdeniz.Denizinin sakinliği ve durgunluğu itibariyle ölüdeniz denilmektedir.Ölüdenizin bu özelliğinin dışında bir de en önemli özelliği deniz suyunun kendini yenilemesidir.Bunun sebebi beslendiği kaynak sulardan dolayı tuz oranının değişmesidir.

Baştan alıcı manzarasıyla içinizi rahatlatıcak oksijeniyle tam bir yaşam alanıdır.Güzel görüntüsü dışında vakit geçirebilceğiniz zamanınızı akıtabilicek aktiviteleride bulunmaktadır.

Bu konuda ufkunuzu açmamız gerekirse ; kamp yapabiliceğiniz bir çok kamp alanları,deneyimli pilotlarla ölüdenizin üzerinde güzel bir ölüdeniz yamaç paraşütü,yürüyüş severlerimizi sevindiricek olan birde likya yolunda yürüyüş turları bulunmaktadır.Bunun gibi birçok aktiveye katılıp hayatınızın unutulmaz anılarını ölüdenizde yaşabilirsiniz.

Bu gibi güzelliklere de ayrıca ulaşımınız kolaydır.Bir çok otel,apart,pansiyon gibi gecenizi rahat ve konforlu geçirebiliceğiniz yerlerimiz de vardır.

Hem yeşilliğin hem de mavinin birleştiği bu eşsiz cennette unutulmaz anlarınızı ertemeyin.