Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Ülkü Kız Yurdu metroya 100 adım ve de Ted Üniversitesi ‘ne ise 200m mesafe uzaklıktadır. Metro ve otobüs durakları yurdun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Aynı zamanda tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2dk mesafede bulunmaktadır.

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu hakkında daha fazla araştırma yapmak ve ayrıntılı bilgi elde edebilmek için ilgili web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim numaraları aracılığıyla yurt yetkilileri ile de irtibat sağlayabilirsiniz.

Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında tüm semtlere giden metro ve otobüsler vardır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülmüştür. Ayrıca tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.