Albaylift Firması Hakkında

Albaylift Firması Hakkında

Albaylift, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yük asansörü, yük taşıma amacı ile üretilmiş sistemsel yapılardır. İnsan asansörleri ile kıyaslanacak olursa konfor ve hız aranmayabilir. Fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri vb. gibi yük taşıma işlemlerinin çok daha fazla olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 630 kg, 1000 kg, 1600 kg, 2000 kg ya da 2000 kg dan daha fazlasını taşıyabilecek şekilde tasarlanmaktadırlar. Yük asansörlerinde en ağır şartlarda kullanım sağlanabilmektedir.

Yük asansör üreticisi olan Albaylift şirketi kurulduğu günden bu yana kaliteli ve sağlam asansörleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermekte ve büyük titizlikle çalışmalarını sürdürmektedirler.

Albaylift yük asansörleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bağlantı metni üzerine tıklayarak ilgili internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Depo, fabrika, alışveriş merkezleri, hastaneler gibi bir çok alanda taşıma aracı olarak yük asansörü kullanılmaktadır. Yük asansörleri asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda bile uygulanabilir bir sistem olması nedeniyle tercih edilmektedir. Teknik olarak insan taşımaya uygun olmayan yük asansörleri sadece yük taşımak için üretilmiştir. Örneğin; kompakt yük asansörleri içerisinde butonyer bulunmamaktadır. Kabinin hareketi ise dışarıdan yönlendirilmektedir. Kompakt yük asansörü; düşük montaj maliyeti ve sorunsuz bir şekilde çalışmasıyla çoğu depo ve fabrika için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Albaylift olarak yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir. Detaylı bilgi için https://albaylift.com/