Türkis Rent a Car

Türkis Rent a Car

İstanbul avrupa yakası Küçükçekmece’de faaliyet gösteren firmamız, siz müşterilerimize kaliteli ve hesaplı araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimize verilen ön bilgilerin kesin ve doğru bilgiler olmasına özen göstermekteyiz. Kaliteli araç ve uygun fiyat firmamızın vazgeçilmezidir. Atatürk Havalimanı’na ve Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika mesafedeyiz.

Türkis Rent a Car olarak firmamız İstanbul araç kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin araba kiralama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Son model araç filomuz ile sizlere güvenilir ve konforlu bir seyahat imkanı sunmaktayız. Araçlarımız düzenli bir şekilde yenibosna oto ekspertiz firması tarafından kontol edilmektedir.

Firmamız tarafından araç kiraladığınız da tamamen profesyonel bir süreç başlamaktadır. Rezervasyonunuz sisteme düştüğü andan itibaren birimlere ayrılarak sorunsuz bir süreç ile tarafınıza teslim edilmektedir. Vaktinize önem veren işletmemiz ve personellerimiz rezervasyon saatinizde sizleri bekletmeden hızlıca araç teslim etmektedir.

Web sayfamız üzerinden sadece bir kaç adımda ön rezervasyon yapabilirsiniz. Sizlerde sorunsuz bir araba kiralama hizmeti almak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Web sayfamızı yakından takip ederek dönemsel kampanyalarımızdan da faydalanabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizlere iyi yolculuklar dileriz.

Türkis Rent a Car

Adres:Cennet Mah. Barbaros Cad. No: 89/B Küçükçekmece- İstanbul

Telefon: +90 212 541 33 31

GSM No: +90 507 472 52 52

E-Mail: info@turkisrentacar.com